Muhasebe Ve Defter Tutma

Bir işletmenin finansal durumunu ve faaliyetlerini kaydetme, izleme ve analiz etme sürecidir. Bu hizmet, işletmenin mali yapısını ve performansını anlamasına, vergi yükümlülüklerini yerine getirmesine ve yatırımcılar ve diğer ilgililer için güvenilir bilgiler sunmasına yardımcı olur.

Şirket Kuruluşu, Birleşme ve Bölünme Hizmetleri

Şirket birleşmesi ve bölünmesi işlemleri, şirketlerin mali yapılarını ve operasyonlarını değiştirmek amacıyla yapılan önemli işlemlerdir. Bu işlemler, şirketlerin hedeflerine uygun bir şekilde gerçekleştirildiğinde, şirketlerin performansını ve karlılığını artırmak için yapılabilmektedir.

Şirket Sermayesi, Ortaklık Yapısı Vb. Tescil işlemleri

Sermaye arttırma veya azaltma, ortaklık yapısında değişiklik gibi işlemler, şirketin yasal sorumluluğunu ve mali yükümlülüklerini tanımlamak ve şirketin faaliyetlerinin resmi olarak kaydedilmesini sağlamak için önemlidir.

Muhasebe Denetim İşlemleri ve Raporlanması

Muhasebe denetim işlemleri, bir işletmenin finansal kayıtlarının doğruluğunu incelemeye yönelik işlemlerdir. Bu işlemler, işletmenin finansal performansını değerlendirmek ve gelecekteki riskleri öngörmek için de kullanılabilir.

Beyan ve Bildirge Süreçlerinin Yönetimi

Beyan ve bildirge süreçleri, bir işletmenin finansal durumunu ve faaliyetlerini resmi kurumlara bildirmek için kullandığı yasal yolları içermektedir. Bu süreçler, işletmelerin vergi, mali raporlama ve diğer yasal zorunluluklarını yerine getirmelerini sağlar.

Vergi Planlaması

Vergisel avantajlardan maksimum yararlanmak suretiyle yasalara uygun şekilde, en az vergiyi ödemeye yönelik planlama çabalarıdır.Kosgeb Destek Programları

KOSGEB destek programları, KOBİ’lerin gelişimine ve kapasitelerinin arttırılmasına katkıda bulunur, KOBİ’lerin yatırım yapmalarını, eğitim almalarını, teknolojileri kullanmalarını, pazarlama stratejilerini geliştirmelerini, danışmanlık hizmetlerinden yararlanmalarını, ihracat yapmalarını ve kalifiye işgücünü sağlamalarını kolaylaştırır.

Devlet Teşvikleri

Devlet teşvikleri, şirketlerin yatırımlarını arttırmak, istihdamı sağlamak, teknolojik gelişmeler yapmak, ihracat yapmak gibi alanlarda devletten destek almak için kullanılır.
BENEFIT SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK NELER YAPTI?

Memnuniyet & Tecrübenin Birleşimi

100 %

Kaliteli Hizmetler

3700 +

Açılan Defter

2456 +

Mutlu Müşteri

100 %

Memnuniyet

Neden Biz

Benefit Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik İle
Çalışma Nedenleriniz

01
Hızlı Çözüm
İhtiyacınıza yönelik hızlı çözümler üretiyoruz
02
Memnuniyet
Önceliğimiz sizlerin memnuniyeti
03
Tecrübe
Her biri alanında uzman çalışma arkadaşları